Hakkımızda

Efe nakliyat 2007 yılından bu yana deneyimli ekiplerimizle nakliye ve Evden Eve Nakliyat işlerinde Türkiye iç taşımacılığında hizmet vermekteyiz. Denizli de bulunan şirketimiz siz değerli müşterilerimizin her türlü yurt içi nakliye işlerini üstlenmeye hazırdır.

Evden Eve Nakliyat


Efe Nakliyat’ın diğer evden eve nakliye firmalarından farkı müşterilere sağladığı yüksek tatmin oranından ve onlara verilen sözün tutulmasından kaynaklanır. Evden eve nakliye sektöründe en önemli yatırımı çalıştığı kişiler, kullandığı ekipmanlar ve sistemler, müşterilerilerine sunmuş olduğu taahüt, sunmuş olduğu kalite ve en iyi servis olan Efe evden eve nakliyat sektöre yeni bir anlayış getirmiştir.

Taşıma hizmeti alırken seçeceğiniz evden eve nakliyat firmasını iyi analiz etmeli, geçmişini irdelemeli, referanslarını kontrol etmeli ve ne kadar kurumsal bir evden eve nakliyat firması olduğunu iyi araştırmalısınız. Çünkü hiç tanımadığınız insanları evinize alacak ve yatak odanıza kadar sokacaksınız. Bu da evden eve nakliyat sektörünün ne kadar istismara açık bir sektör olduğunun kanıtıdır.

Referanslarımız

+90 507 940 77 67

+90 258 371 66 76